Deze zomer opent UPPWATER twee nieuwe subsidierondes met een totaalbudget van €23 miljoen! Om je optimaal voor te bereiden, nodigen wij je van harte uit voor een interactieve workshop op donderdag 26 juni. Tijdens deze workshop krijg je:
- Een heldere toelichting op UPPWATER en de twee subsidies: Programma 2 Pilots en testen en Programma 3 Fullscale Demonstraties
- Inzicht in de aanvraagvoorwaarden, deadlines, cofinanciering en beoordelingscriteria
- De kans om vragen te pitchen en consortiumpartners te vinden
- Netwerken en individuele vragen
Voor wie?
De subsidies zijn bedoeld voor consortia van minimaal 2 of 3 partijen:
- Pilots en testen: 3 partijen: een watertech innovatieontwikkelaar, een kennisinstelling en een eindgebruiker (waterbedrijf, waterschap of waterintensief bedrijf)
- Fullscale demonstraties: 2 partijen: een innovatieontwikkelaar en een eindgebruiker
De workshop is met name bedoeld voor inhoudelijke experts.

Programma:
13.30 uur – Inloop en koffie
14.00 uur – Start plenaire sessie:
- Introductie UPPWATER door Heleen Sombekke, programmadirecteur UPPWATER
- Toelichting subsidies: hoogte, matchingsvereisten, projecttypes, beoordelingscriteria door Joep van den Broeke en Piet van Erp
15.00 uur – Break-outsessies:
- Specifieke informatie en Q&A voor Pilots en Fullscale demonstraties
- Vraag & aanbod sessies: vind je consortium!
16.00 uur – Netwerkborrel & individuele vraagmomenten
Heb je een watertech innovatie die je wilt testen of demonstreren? Zoek je een eindgebruiker of ontwikkelaar om mee samen te werken? Deze workshop is dé plek om partners te vinden en jouw project een vliegende start te geven!
Datum: donderdag 26 juni 2025
Locatie: People&Places, Stationsplein 49, Amersfoort
Meer info: info@uppwater.nl
Samen versnellen we de opschaling van innovatieve watertech!
Aanmelden kan via de website van UPPWATER.