Van 21 tot en met 24 juni 2021 vinden de Singapore International Water Week (SIWW), World Cities Summit en Clean Enviro Summit plaats.
Het evenement trekt meer dan 24.000 experts uit 110 verschillende landen. De Water Expo in City Solutions Singapore (CSS) is één van de kernactiviteiten van het evenement, met ruim 1.100 exposanten. Het wordt gezien als de gateway tot een snel moderniserend Azië. Verwacht de nieuwste productlanceringen en geavanceerde watertechnologieën op de meest uitgebreide water- en milieubeurs in de regio en verzamel wereldwijde waterleiders en praktijkmensen. Deelnemende paviljoenen van landen / regio’s zijn Canada, China, Denemarken, Duitsland, Israël, Korea, Nederland, Spanje, Taiwan, Turkije, het VK en de VS.
Netherlands Pavilion
Samen met Water Alliance en ENVAQUA zal NWP een Nederlands paviljoen realiseren op tijdens de SIWW, en u kunt er deel van uitmaken en profiteren van alle gezamenlijke activiteiten. Het Netherlands Pavilion is strategisch gelegen op de beursvloer, in hal B2, en omvat de kenmerkende Nederlandse huisstijl en een grote lounge met voldoende ruimte voor netwerkactiviteiten. Wij bieden u verschillende mogelijkheden om deel te nemen aan presentaties op de beursvloer, en de netwerkevenementen zullen uw bedrijf faciliteren om experts van over de hele wereld te ontmoeten.
Deelname aan het Netherlands Pavilion kost €500, – excl. belasting per m² (minimaal 6 m²). Deze kosten omvatten de standbouw met Nederlandse branding, verschillende netwerkrecepties, standbeheer, catering (koffie / thee / drankjes) en organisatiekosten. De genoemde prijs is exclusief drukkosten, reis- en verblijfkosten.
Voordelen van het Netherlands Pavilion
– Toegevoegde waarde door de look en feel van de Netherlands Branding.
– Een uitstekende locatie op de beursvloer.
– Gebruik van de Nederlandse lounge met gedurende de dag catering (koffie / thee / drankjes) voor u en uw gasten.
– Deelname aan verschillende netwerkactiviteiten op en rondom het paviljoen.
– Extra profilering via www.dutchwatersector.com.
– Optionele deelname aan de SIWW-programmasessies.
PUB’s Start-Up Pavilion
Het Start-up Pavilion van PUB Singapore (partner in de Global Water Tech Hub Alliance) is een platform voor innovatieve watertechnologiestartups / bedrijven, met als doel om nieuwe verbindingen tot stand te brengen en potentiële partners of investeerders te ontmoeten voor samenwerking. Het verzamelt ondernemers, investeerders, venture capitalists, accelerators en professionals uit de hele waterindustrie. Dit paviljoen is het meest geschikt voor starters die de commercialisering van nieuwe technologieën willen versnellen, en strategische relaties willen aangaan. Met SMART water utility als een van de belangrijkste thema’s voor Singapore International Water Week 2020, verwelkomt PUB startups om hun oplossingen en technologieën te presenteren in het Start-Up Pavilion @ Water Expo.
Meer informatie
Als u geïnteresseerd bent om deel te nemen aan één van bovenstaande paviljoens, neem dan contact met ons op via onderstaande gegevens.