Versterk je positie op de Amerikaanse watermarkt met het Netherlands Pavilion tijdens WEFTEC 2026
Wil jij jouw watertechnologie of -oplossing introduceren op de Amerikaanse markt, of je bestaande activiteiten verder laten groeien? In 2026 is Water Alliance opnieuw voornemens een Nederlands paviljoen te organiseren op WEFTEC in New Orleans – de grootste vakbeurs ter wereld op het gebied van waterkwaliteit en watertechnologie.
Jaarlijks komen duizenden waterprofessionals, kennisinstellingen en leveranciers samen op WEFTEC om de nieuwste innovaties te ontdekken, contacten te leggen en zakelijke kansen te verkennen. Het Netherlands Pavilion is hét verzamelpunt voor Nederlandse watertechbedrijven die zich willen presenteren onder de herkenbare en sterke branding van Nederland.
Waarom deelnemen aan het Netherlands Pavilion?
Het paviljoen biedt een gezamenlijke, goed zichtbare en professioneel georganiseerde plek op de beursvloer. Deelnemers profiteren onder meer van:
- Een sterke collectieve uitstraling onder de gezamenlijke Nederlandse vlag;
- Actieve ondersteuning door Water Alliance, inclusief matchmaking, programmering en netwerkmogelijkheden;
- Promotie via de kanalen van Water Alliance in aanloop naar de beurs;
- Een laagdrempelige manier om de Amerikaanse watersector te betreden of te verdiepen.
De exacte deelnamepakketten en voorwaarden voor 2026 worden later bekendgemaakt. Wel kun je nu alvast je interesse doorgeven, zodat we je als eerste op de hoogte houden van de mogelijkheden en updates rondom het paviljoen.
Blijf op de hoogte
Wil je op de hoogte blijven van de plannen voor WEFTEC 2026? Laat het ons weten door neem contact op te nemen met Myrthe Damstra of Yvonne van den Berg.

Organisator van dit evenement
- Myrthe Damstra
- +31 (0)6 24270076
- Marketing & Communications Advisor
- m.damstra@wateralliance.nl