Benieuwd wat er allemaal gebeurt achter de schermen van de WaterCampus? Op zaterdag 1 november openen we onze deuren voor een inspirerende kennismaking met de wereld van watertechnologie.
Tijdens de Open Dag krijg je de kans om kennis te maken met de organisaties die samen de WaterCampus vormen: Wetsus, CEW, CIV Water en Water Alliance. Elk van hen laat op een eigen manier zien hoe zij bijdragen aan een innovatieve en duurzame watersector.
Tussen 10:00 en 15:00 uur ben je welkom in Leeuwarden om rond te kijken, vragen te stellen en je te laten verrassen door innovaties die bijdragen aan een duurzame toekomst. Ontmoet de mensen achter de technologie en ontdek hoe samenwerking op de WaterCampus leidt tot baanbrekende oplossingen.
Deze dag is bedoeld voor iedereen met interesse in innovatie, duurzaamheid en techniek. Of je nu in het vakgebied werkt, student bent, in de buurt woont of gewoon nieuwsgierig bent – we heten je van harte welkom!
Noteer de datum alvast in je agenda – meer informatie over het programma volgt binnenkort!